Lidský portál

 


Druhé odhalení aneb kdo je Lidský portál?

V pátém rozhovoru s Dr. Jamissonem Nerudou sděluje Neruda Sarah, že budou tři kritická odhalení, která budou vyhodnoceními širších fází většího plánu Lyricusu.

První odhalení představovalo počáteční publikování materiálů WingMakers mezi roky 1998 až 2010.

Druhé odhalení (které je tématem tohoto článku), byla aktivace Lidského portálu (angl. Human portal). Neruda naznačuje, že to se stane asi deset let poté, kdy poskytl svůj rozhovor, což bylo v r. 1998. Tedy druhé odhalení by mělo být kolem r. 2008. On sám neví, kdo by měl být Lidským portálem, ani jak se to bude manifestovat. To zůstává tajemstvím.

Třetí odhalení bude publikování pátého rozhovoru. To bude signalizovat, že nový počáteční bod byl zakotven a Velký Portál se bude rozvíjet tak, jak bylo plánováno. Neruda se také zmiňuje, že to může být následováno publikováním dalších filozofických článků Lyricusu. Mezi tím však bude období monitorování za účelem zhodnocení reakce na pátý rozhovor.

Tato odhalení upevní nové informace, platformy a prasklinu ve zdi, takže větší plán se může začít rozvíjet podle plánu Lyricusu. Obecně budou tato odhalení katalyzátorem a urychlovačem, který poskytne potřebné informace, motivaci a inspiraci jednotlivcům, aby přispěli k objevu Velkého Portálu.

První odhalení je nám přístupné jako rozsáhlá sbírka materiálů. Třetí odhalení je samotný rozhovor, ale kdo je Lidský portál? Nevypadá to, že by se ve světě nalézala nějaká možnost, která by odpovídala popisu Nerudy. Logický předpoklad by byl, že je to James, ale nalezneme pro to v materiálech WingMakers nějaké potvrzení? Myslím, že ano.

---------------------------------------------

Celý článek od Dona Campbella čtěte ZDE.